www.KOINWNIA.com
youtube

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ»

ΜΙΧΑΗΛ Ε. ΗΛΙΑΔΗΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1η Εκλογική Περιφέρεια

1. ΒΟΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Βασιλείου-Ευαγγέλου

2. ΖΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευστρατίου

3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

4. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτου

5. ΣΚΟΡΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

6. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Στεφάνου

7. ΦΑΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ

8. ΦΥΣΣΟΥΝ ΠΕΤΡΟΣ του Δημητρίου

 

2η Εκλογική Περιφέρεια

1. ΘΕΜΕΛΗΣ ΘΕΜΕΛΗΣ του Αναστασίου

2. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ισαάκ

3. ΚΑΛΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλεξάνδρου

4. ΚΑΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

5. ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Εμμανουήλ

6. ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου

7. ΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευθυμίου

8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννου

9. ΧΑΡΙΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Νικολάου

 

3η Εκλογική Περιφέρεια

1. ΑΛΟΪΖΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Ιωάννου

2. ΒΟΥΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

3. ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γρηγορίου

 

4η Εκλογική Περιφέρεια

1. ΒΟΥΡΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννου

2. ΒΡΕΤΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου

3. ΓΙΑΝΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χαραλάμπους

4. ΠΟΛΥΖΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Γερασίμου

5. ΤΖΙΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

6. ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννου

 

5η Εκλογική Περιφέρεια

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΛΓΑ του Δημητρίου

2. ΔΑΛΛΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του Αποστόλου

3. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σπυρίδωνος

4. ΛΙΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σεραφείμ

5. ΝΙΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝ του Γεωργίου

6. ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Πέτρου

 

6η Εκλογική Περιφέρεια

1. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αργυρίου

2. ΔΕΜΕΝΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

3. ΜΠΟΥΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του Κωνσταντίνου

4. ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Ιωάννου

5. ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννου

6. ΜΠΡΑΝΓΚ ΒΑΛΤΕΡ - ΛΕΟ του Χούμπερτ

7. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ του Σπυρίδωνος

8. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παντελεήμονος

9. ΠΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Χαριλάου

10.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννου

 

7η Εκλογική Περιφέρεια

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου

2. ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου-Ευαγγέλου

3. ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του Λουκά

4. ΔΡΕ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Βασιλείου

5. ΖΑΚΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Βασιλείου

6. ΚΑΜΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του Κωνσταντίνου

7. ΚΑΡΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου

8. ΛΑΙΖΗΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

9. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Πέτρου

10.ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του Μάνθου

11.ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΣΑΠΦΩ του Εμμανουήλ

12.ΤΡΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του Θεοφίλου

13.ΦΟΥΣΤΑΛΙΕΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Εμμανουήλ


Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων

1η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Γεωργίου

2. ΚΑΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του Βασιλείου

3. ΚΑΛΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αστερίου

4. ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου

5. ΚΡΟΝΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Νικολάου

6. ΝΕΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του Χρήστου

7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Βασιλείου

8. ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου

9. ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΝΘΗ του Λεωνίδα

 

7η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ του Γρηγορίου

2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΒ του Γρηγορίου

3. ΔΙΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταματίου

4. ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΣ-ΧΕΛΟΥΑΝΙ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Μωχάμεντ-Άϊμαν

5. ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σπυρίδωνος

6. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

8. ΡΑΓΟΥΖΑΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΕΛΙΝΑ του Βασιλείου

9. ΣΙΤΖΙΛΛΟ ΤΑΛΙΤΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ του Βίτσεντ

IAK r

Το βιβλίο που αφιερώθηκε στη Παράταξη «ΚΟΙΝΩΝΙΑ»

Η Πολιτική είναι Ποιμαντική

Αφιερώνεται στούς πνευματικούς αγωνιστές που επιστρατεύθηκαν στην πρωτόγνωρη -για τις προδιαγραφές και τα Πιστεύω της- Πολιτικής Παράταξης «ΚΟΙΝΩΝΙΑ» και διακονούν σαν ιερό το πολιτικό τους χρέος, με αυτάπαρνηση, ανιδιοτέλεια και με πολλές και πολυποίκιλες προσωπικές και οικογενειακές θυσίες, παίρνοντας τη σκυτάλη απο τον Μάρτυρα Κυβερνήτη Ιωάννη Καποδίστρια και εμπνεόμενοι απο τις Αρχές και τα βιώματα που αποταμιεύθηκαν σ'αυτό το βιβλίο.